HP, spol. s r.o.

Digitálna Modernizácia

V spolupráci s fotografom Ľubošom Balažovičom, mojim otcom, sme spoločnosti HP, spol. s r.o. kompletneli pretransformovali digitálnu identitu na modernú a sviežu. Video priestorov a práce, web stránka, fotky firmy či produktov, dávajú nový nádych virtuálnej podobizne etablovanej a stabilnej spoločnosti ako je HP, spol. s r.o.

HP, s r.o. web stránka
9.2020
HP, spol. s r.o.

Dostupné na ich stránke alebo mojom YouTube.

fotky: Ľuboš Balažovič St.

V rámci budovania novéh vzhľadu sme grafiku a fotografie tvorili v súlade so súčasnou farebnou, červeno-bielou, paletou spoločnosti. Ukážkové fotky a náhľadové video otvára dvere ich klientom, aby nahliadli do ich vnútorného diania a zároveň presvedčili o kvalitnej práci HP, spol. s r.o.

Produktové fotografie boli nafotené v ateliéri firmy SITISIO pri mestskom parku. Slúžia ako referenčné obrázky pre kupujúcich zákazníkov, ktoré sú sprevádzane technickými špecifikáciami samotných produktov.

Modernizovať digitálne pôsobenie akéjkoľvek dlhoročne pôsobiacej firmy je výzva sama o sebe, no celý proces sme efektívne komunikovali s vedením HP, ktoré bolo s konečným výsledkom projektu viac ako spokojné.